Kategorie: Starší žáci

ROZPIS UTKÁNÍ - Okresní přebor-starší žáci - sezóna 2013-2014,podzim-jaro

SESTAVA:Michal Škrobánek,Daniel Staněk,Jan Kubesa,Lukáš Škrobánek,Vojtěch Kubesa,Petr Curylo,Tomáš Krenželok,Vojtěch Rychlý,Tomáš Kurka,Patrik Illík,Michal Rubý,Ondřej Bradávka,Nikolas Struž,Jiří Lerche Trenéři:Jiří Kubesa - 737 835 799 Jan Weber - 725 141 333

JARO:

datum čas den zápas skore střelci branek
01.05.2014 16:00 čt Raduň - Litultovice 1 : 2 Kubesa
13.04.2014 11:00 ne Vávrovice - Raduň 1 : 2 Lerche-2x
20.4.2014 10:00 ne Raduň-Stěbořice 5 : 1 Škrobánek M-3x,Rubý,Struž
27.4.2014 10:00 ne Raduň-Hať 7 : 1 Kubesa-2x,Rubý-2x,Škrobánek M-2x,Lerche,
11.05.2014 15:00 ne Raduň-Slavkov 2 : 5 Kubesa,Rubý
18.05.2014 17:00 ne Větřkovice-Raduň 0 : 7 Beránek-3x,Schindler,Kubesa,Škrobánek M,Groda
24.05.2014 14:00 so Píšť-Raduň 1: 3 Staněk,Škrobánek M,Schindler
01.06.2014 17:00 ne Kylešovice-Raduň 1 : 1 Škrobánek M.
08.06.2014 10:00 ne Raduň-Bohuslavice 7 : 0 Škrobánek M-3x,Staněk-2x,Schindler-2x
14.06.2014 10:00 so Raduň-Kozmice 3 : 2 Lerche,Krystýn,Rubý

 KONEČNÁ TABULKA podzim-jaro:

 1.Kozmice

     20       15 1 4         96 : 27          46           +16
 2.TJ Raduň      20       14 2 4         75 : 30          44           +14
 3.Vávrovice      20       13 2 5         49 : 23          41           +11
 4.Litultovice      20       12 1 7         72 : 35          37           + 7
 5.Stěbořice      20       11 2 7         86 : 52          35           + 5
 6.Píšť      20        9 1 10         37 : 50          28           - 2
 7.Větřkovice      20        7 1 12         37 : 84          22           - 8
 8.Kylešovice      20        5 5 10         29 : 49          20           -10
 9.Hať      20        6 2 12         43 : 71          20           -10 

10.Bohuslavice

     20        4 2 14         30 : 72          14           -16
11.Slavkov      20        3 3 14         28 : 89          12           -18

STŘELCI BRANEK podzim-jaro:

15 - Michael Škrobánek

13 - Daniel Staněk

12 - Michal Rubý

11 - Vojtěch Kubesa

 6 - Nikolas Struž

 4 - Ondřej Schindler,Zdeněk Krystýn

 3 - Lukáš Beránek,Tomáš Kůrka,Jiří Lerche

 2 - Patrik Illík,Jan Kubesa,jan Muller

 1 - Robin Groda

Pohár - 2-Daniel Staněk, 1-Petr Curylo,Michal Píšala


PODZIM:

datum čas den zápas skóre střelci branek
02.10.2013 16:15 st Kozmice-Raduň 3 : 2 Struž-2x                                                                                           
01.09.2013 10:00 ne Raduň-Píšť 6 : 2 Staněk-2x,Kubesa V,Illík,Škrobánek M,Muller
04.09.2013 17:00 st Raduň-Kylešovice 3 : 0 Kurka,Staněk,Illík
08.09.2013 14:00 ne Litultovice-Raduň 2 : 1 Staněk
11.09.2013 17:00 st Raduň-Slavkov  ( pohár) 4 : 1 Staněk-2x,Curylo,Píšala
15.09.2013 10:00 ne Raduň-Vávrovice 1 : 1 Kubesa V
21.09.2013 13:15 so Stěbořice-Raduň 2 : 4 Rubý-2x,Kubesa J,Škrobánek M
29.09.2013 10:00 ne Hať-Raduň 2 : 5 Krystyn-2x,Rubý,Kubesa V,Škrobánek M
16.10.2013 16:00 st Slavkov-Raduň 1 : 8 Staněk-3x,Kubesas V-2x,Struž-2x,Škrobánek M
20.10.2013 10:00 ne Raduň-Větřkovice 4 : 1 Staněk-2x,Krystyn,Kubesa V.
26.10.2013 13:15 so Bohuslavice-Raduň 1 : 3 Kurka-2x,Staněk
24.09.2013  16:30  út  Raduň - Slavia Opava ( semi-pohár)  0 :3
 
           
           

TABULKA PODZIM:

 1.Kozmice 10 9 0 1 56 : 14  27
 2.Stěbořice 10 7 1 2 47 : 24  22
 3.Raduň 10 7 1 2 37 : 16  22
 4.Litultovice 10 6 1 3 41 : 13  19
 5.Vávrovice 10 6 1 3 25 : 11  19
 6.Větřkovice 10 5 1 4 27 : 31  16
 7.Píšť 10 4 1 5 22 : 31  13
 8.Kylešovice 10 2 2 6 16 : 27   8
 9.Hať 10 2 0 8 21 : 48   6
10.Bohuslavice 10 1 1 8 18 : 45   4
11.Slavkov 10 0 3 7  8 : 58   3

STŘELCI BRANEK:

12 - Staněk

 6 - Kubesa V

 4 - Škrobánek M,Struž

 3 - Kurka,Rubý,Krystýn

 2 - Illík

 1 - Kubesa J,Muller,Píšala,Curylo


print Formát pro tisk

Komentáře rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i u s img code url hr   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, - odpovědět
Ilík daval gola nebyl nahodou vlastní