Kategorie: Dorost

ROZPIS UTKÁNÍ - Dorost - sezóna 2011-2012 - podzim - jaro

ROZPIS UTKÁNÍ - Dorost - sezóna 2011-2012  - podzim - jaroSESTAVA: brankář - Milan Solný,Danek Kupka hráči - Tomáš Kreisel,Honza Pavlík,Tomáš Škrobánek,Daniel Hrbáček,Honza Kubesa,Radek Illík,Honza Schindler,Jakub Rybka,Pavel Škrobánek,Tomáš Rýž, Patrik Lazecký,Kuba Světlík,René Vozárik,Miroslav Stuchlík, TRENÉŘI: Miroslav RUBÝ tel: 775 627233, Honza PAVLÍK tel:603 302067

 

PODZIM:

datum čas den zápas skóre střelci branek
21.8. 10:15 ne Raduň - Komárov 0 : 1
                                                                  
28.8. 14:45 ne Malé Hoštice - Raduň 7 : 2
Kreisel-2x
 4.9. 10:15 ne Raduň - Háj ve Slezsku 3 : 6
Kubesa,Solný,Lazecký
11.9. 13:45 ne Strahovice - Raduň 10 : 0
 
18.9. 10:15 ne Raduň - Kozmice 3 : 1
Kreisel,Solný,Světlík
25.9. 13:45 ne Bohuslavice - Raduň 2 : 0
 
 2.10 10:15 ne Raduň - Hněvošice 1 : 0
Kreisel
 9.10. 15:00 ne Otice - Raduň 3 : 0
 
16.10. 10:15 ne Raduň - Bolatice 0 : 3
 
23.10. 14:00 ne Moravice - Raduň 4 : 0  
30.10. 10:15 ne Raduň - Služovice 5 : 2 Kubesa-3x,Schindler J-2x

 TABULKA PODZIM:

 1.Strahovice  11  11 0 0  91:8  33
 2.Bolatice  11   7 2 2  44:21  23
 3.Bohuslavice  11   7 2 2  32:18  23
 4.Malé Hoštice  11   7 1 3  42:24  22
 5.Hněvošice  11   6 1 4  38:13  19
 6.Moravice  11   6 1 4  36:29  19
 7.Háj ve Slezsku  11   5 1 5  46:41  16
 8.Komárov  11   4 0 7  23:38  12
 9.Kozmice  11   3 2 6  26:31  11
10.Raduň  11   3 0 8  14:39   9
11.Otice  11   1 1 9  12:59   4
12.Složovice  11   0 1 10  12:95   1

JARO:

datum čas den zápas skóre střelci branek
1.4. 15:30 ne Komárov - Raduň 2 : 2
                                Kubesa J,Schindler J.                                 
8.4. 10:30 ne Raduň - Malé Hoštice 2 : 4
Pavlík,Schindler O.
14.4. 12:45 so Háj ve Slezsku - Raduň 6 : 2 Solný,Hlaváč
22.4. 10:30 ne Raduň - Strahovice 1 : 3 Schindler J.
29.4. 13:45 ne Kozmice - Raduň 4 : 8 Solný 3x,Kreisel 2x,Kubesa J 2x,Ryž
5.5. 10:30 so Raduň - Bohuslavice 0 : 4  
12.5. 14:15 so Hněvošice - Raduň 6 : 1 Kreisel
20.5. 10:30 ne Raduň - Otice 4 : 1 Kreisel-2x,Schindler J,Kubesa J.
27.5. 14:45 ne Bolatice - Raduň 6 : 0  
3.6. 14:45 ne Služovice - Raduň 2 : 1 Ryž
10.6. 10:30 ne Raduň - Moravice 8 : 3 Tkačík-4x,Stuchlík,Schindler J,Kubesa J,Kreisel

KONEČNÁ TABULKA:

1.Strahovice 22  20 0 2  128 : 19  60           
2.Malé Hoštice 22  15 2 5   96 : 44  47
3.Bolatice 22  14 4 4   98 : 46  46
4.Bohuslavice 22  14 3 5   76 : 52  45
5.Háj ve Slezsku 22  12 2 8   94 : 69  38
6.Komárov 22  11 2 9   52 : 60  35
7.Hněvošice 22  10 2 10   71 : 44  32
8.Moravice 22   8 2 12   63 : 74  26
9.Raduň 22   6 1 15   43 : 80  19
10.Kozmice 22   5 2 15   45 : 81  17
11.Otice 22   3 2 17   32 : 105  11
12.Služovice 22   2 2 18   26 : 155   8


 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.