Halový mezinárodní turnaj ARSENAL CUP - 5.místo

Dne 8.6.-10.6.2013 se fotbalisté TJ Raduň r.2004 zůčastnila Mezinárodního halového turnaje ARSENAL CUP ve městě Korňa,a vedli si velmi úspěšně obsadili 5. místo

Turnaj byl velmi dobře připravený,hrálo se v hale na umělé trávě.Systém turnaje byl takový,že první hrací den jsme odehráli 5 zápasů a zkončili jsme na druhém místě ve skupině za Zlínem.Do druhého dne jsme postoupili se Zlínem a hráli jsme dalších 5 zápasů,ale z jinýma mančaftama a zkončili jsme na druhém místě  za Zlínem.Do finálové trojky postupoval jenom vítěz ze skupiny,nám stačilo k postupu 1 bod a hráli jsme finále my,ale i přesto si myslím,že páté místo na tak velkém turnaji je výborné.Kluci předváděli krásný fotbal,za co jim moc děkuji a rodiče výborně povzbuzovali své ratolestě.Počasí nám vyšlo,až na ten krásný zastaralý hotel.

Odvezli jsme si cenu pro nejlepšího střelce Vojtěch Petzuch - 15 branek

trenér Marek Rubý

SESTAVA: Matoušek,Petzuch,Orlík,Biler,Smolka Lichovník,Vlašánek,Muller

trenér: Marek Rubý,Rostislav Muller

Výsledky:  1.den - postup z 2.místa

TJ Raduň - FC Baník Ostrava  1 : 3  Petzuch
TJ Raduň - SK Zlín  3 : 3  Muller-2x,Orlík
TJ Raduň - TJ Sokol Roudnice  6 : 1  Orlík-5x,Petzuch
TJ Raduň - MŠK Kysucké n/Město  7 : 0  Muller-3x,Orlík-2x,Petzuch,Vlašánek
TJ Raduň - MFK Dubnica n/Váhom  4 : 2  Orlík-2x,Petzuch,vlastní

Výsledky:  2.den - ve zkupině jsme zkončili druzí o skóre,

TJ Raduň - TJ Sokol Čechovice  5 : 0  Petzuch-3x,Pospíšil-2x
TJ Raduň - SK Zlín  1 : 3  Petzuch
TJ Raduň - Arsenál  3 : 0  kontumačně
TJ Raduň - FK Náchod  6 : 1  Petzuch-4x,Lichovník-2x
TJ Raduň - FK Lokomotiva Vrůtky  4 : 1  Petzuch-3x,Lichovník

Výsledky:  3.den - hráno o 4-6 místo

TJ Raduň - FK Půchov  2 : 0  Pospíšil,Orlík
TJ Raduň - FK Slavia Orlová  2 : 3  Orlík-2x

CELKOVÉ UMISTĚNÍ:

1.FK Štemberk, 2.SK Paseky Zlín, 3.FŠ SK Zlín, 4.FK Slavia Orlová, 5.TJ Raduň, 6.FK Půchov, 7.FK Náchod, 8.Juventus Žilina, 9.FK Lokomotiva 10.FC Baník Ostrava, 11.TJ Sokol Roudnice, 12.FK Krnov, 13.FK Slavoj Vyšehrad, 14.FK Zlín-Štípa, 15.TJ Sokol Čechovice, 16.MŠK Kysucké nové Město, 17.FK Arsenál, 18.MFK Dubnica nad Váhom

Buy Virgin Brazilian Wavy lace wigs for sale Grade AAA. natural human hair brazilian wigs UK DHgate com 38219 items Find best dropshippers for UK natural human hair brazilian wigs and buy halo hair extensions sale on Dhgate website with high. Loose Wave 360 Lace Frontal Wigs UK Best Brazilian Human Hair Wigs $110.67 ?In stock The length on the lace wigs for women is mermaid worthy. The beautiful natural waves cascade down the body frame and slim your waist. The front of this Brazilian Hair Extensions & Weaves 100% Natural Buy Online, Beyond Hair supply real human lace wigs weaves & wigs that are 100% natural & chemical free that also blend seamlessly with all human hair wigs uk. Buy today. Brazilian Lace Front Wigs,Fashion Wigs For Modern Women UK, Results 1 12 of 49 Ladies Wigs for Sale UK oDDel is offering Wigs for Modern Women, Fashion Wigs For Women lace wigs for sale.